Start
Liderzy zarzadzania Email
13.06.2019.
Z ogromną przyjemnością informujemy, iż nasz lubartowski szpital zajął II miejsce w Polsce w zestawieniu „Liderzy zarządzania. Najlepiej zarządzane szpitale publiczne według BFF Banking Grup” w kategorii „szpitale z kontraktem z NFZ 30-69 mln zł”. Celem zestawienia jest ocena placówek medycznych i wyłonienie najlepszego szpitala w drodze konkursu pod kątem efektywności aktywów, rentowności sprzedaży i dynamiki kontraktu z NFZ. Docenia ono jednostki publiczne, które wykazują się wysoką jakością opieki medycznej idącą w parze z efektywnością ekonomiczną. Promuje również menedżerów, którzy znaleźli receptę na skuteczne zarządzanie w sektorze szpitalnym. Laureaci udowadniają, że choć droga do sukcesu nie jest prosta i nie ma na niego jednej recepty, są sposoby na stabilność finansową i ciągły rozwój.
Image
 
27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Email
13.06.2019.
W tym roku celem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W realizacji celu Fundacja skupiła się przede wszystkim na zakładach diagnostyki specjalistycznej – zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej. Zakupiono ogromną ilość sprzętu - kilkadziesiąt tysięcy  zaawansowanych, wysokospecjalistycznych urządzeń.
Nie zapomniano jednak również o mamach czuwających przy małych pacjentach.
Nasz Oddział Pediatryczny otrzymał w darze od Fundacji WOŚP 10 wspaniałych foteli, z możliwością regulacji oparcia i podnóżka, które wyposażone są w boczną kieszeń oraz kółka z możliwością blokady. Fotele (leżanki) są piękne, wykonane z materiałów najwyższej jakości i bardzo funkcjonalne.
Podziękowania i wyrazy uznania dla WOŚP.

Image Image
 

Kontakt i adres

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie
Adres:
ul. Cicha 14
21-100 Lubartów

Ważne telefony:
Centrala - 81 855-20-41
Izba Przyjęć - 81 855-20-41 w. 386
Pediatryczna Izba Przyjęć - 81 854-64-40
Pogotowie Ratunkowe - 81 854-55-49, 999