Start
Informacja Email
21.07.2015.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie informuje, że dnia 20.07.2015r. rozpoczęły się prace związane z realizacją projektu pn. „Poprawa jakości i dostępności świadczeń medycznych poprzez dostosowanie do obowiązujących przepisów prawa SPZOZ w Lubartowie. Etap I”. Prace dotyczą remontu zespołu porodowego na IV piętrze.

Dyrekcja Szpitala w Lubartowie serdecznie przeprasza za czasowe utrudnienia. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i przychylność

Dyrekcja SPZOZ w Lubartowie

 
Informacja Email
29.05.2015.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie informuje, że z dniem 3 czerwca br. rozpocznie się realizacja projektu pt. "Wykonanie termomodernizacji budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie ul. Cicha 14, 21-100 Lubartów". Prace będą prowadzone w systemie etapowym, tak aby nie powodowałć konieczności czasowego zamykania poszczególnych oddziałów szpitalnych. SPZOZ w Lubartowie serdecznie przeprasza za czasowe utrudnienia. Jednocześnie mając na względzie w nieodległej perspektywie wizję użytkowania obiektu odnowionego, bezpiecznego i estetycznego SPZOZ w Lubartowie liczy na Państwa wyrozumiałość i przychylność.

Dyrekcja SPZOZ w Lubartowie

 

Czy wiesz, że

uczestniczymy w programie profilaktycznym wykrywania raka szyjki macicy? Jeżeli jesteś kobietą w wieku od 25 do 59 lat zapraszamy na bezpłatne badanie oraz pobranie cytologii do naszych Poradni Gienkologiczno-Położniczych!