Start
Informacja Email
29.05.2015.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie informuje, że z dniem 3 czerwca br. rozpocznie się realizacja projektu pt. "Wykonanie termomodernizacji budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie ul. Cicha 14, 21-100 Lubartów". Prace będą prowadzone w systemie etapowym, tak aby nie powodowałć konieczności czasowego zamykania poszczególnych oddziałów szpitalnych. SPZOZ w Lubartowie serdecznie przeprasza za czasowe utrudnienia. Jednocześnie mając na względzie w nieodległej perspektywie wizję użytkowania obiektu odnowionego, bezpiecznego i estetycznego SPZOZ w Lubartowie liczy na Państwa wyrozumiałość i przychylność.

Dyrekcja SPZOZ w Lubartowie

 
Oddział Pediatryczny po remoncie Email
20.05.2015.
SPZOZ w Lubartowie z przyjemnością informuje, że w maju br. został zakończony kolejny etap remontu Odziału Pediatrycznego. Przygotowane zostały pomieszczenia zwiększające komfort przebywania rodziców wraz z dziećmi. W poczekalni Izby Pediatrycznej znajduje się oddzielny węzeł sanitarny oraz prysznic dla rodziców, ponadto wyodrębniono pomieszczenie socjalne z możliwością przygotowania kawy, herbaty oraz spożycia posiłków. Całość prac remontowych została wykonana przez pracowników SPZOZ w Lubartowie a ściany na korytarzach i w salach zostały ozdobione rysunkami namalowanymi przez młodzież z PMDK w Lubartowie. Efekt prac możecie Państwo zobaczyć na załączonych zdjęciach

Przejdź do galerii zdjęć
 

Czy wiesz, że

lekarza, pielęgniarkę i położną POZ można zmienić dwa razy w roku bezpłatnie? Zapraszamy do naszych Centrów Medycyny Rodzinnej w Lubartowie (ul. Cicha 14), Kocku (ul. 1-go Maja 3) oraz Ostrowie Lubelskim (ul. Partyzantów 12). Otoczymy Cię troskliwą opieką!