Start
Podziękowania Email
10.01.2018.

W imieniu pacjentów leczonych w Oddziale Pediatrycznym pragniemy serdecznie podziękować Wolontariuszom Fundacji Orange za organizację akcji Mikołajkowej w dniu 10 grudnia 2017 roku. Dziękujemy za wszystkie prezenty, które przyniosły wiele radości obdarowanym dzieciom. Dzięki Wam mali pacjenci na chwilę zapomnieli o terapii, uczestnicząc w warsztatach plastycznych, a efektem wspólnej pracy były stroiki, kule z brokatem, bombki, świeczniki. Dziękujemy za Wasze serce i pracę, za pamięć i poświęcony czas.

Dnia 10.12.2017 r. dzieci leczone w oddziale Pediatrii odwiedził Święty Mikołaj z ekipą pomocników. Prezentami i balonami obdarowani zostali wszyscy mali pacjenci. Maluchom podczas wizyty Mikołaja towarzyszyli rodzice i personel oddziału. Jak co roku wolontariusze przygotowali dla dzieci dodatkowe atrakcje – warsztaty plastyczne. Tym razem z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci wykonały ozdoby świąteczne: kule wodne z brokatem, stroiki, świeczniki, bombki. W zajęciach swoim pociechom aktywnie pomagali też rodzice i personel. Było bardzo wesoło. Impreza Mikołajkowa pozwoliła chorym dzieciom na jakiś czas zapomnieć o terapii i uczyniła przyjemniejszym pobyt w szpitalu. Akcja została zorganizowana przez Fundację Orange z Warszawy. Koordynatorem akcji była pani Anna Płaska.

Wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 1 i ich opiekunowi, Pani Krystynie Bajdzie, w imieniu pacjentów i personelu Oddziału Pediatrycznego pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za organizację Dnia Świętego Mikołaja. Dziękujemy za wszystkie prezenty, które przyniosły wiele radości małym pacjentom. Dziękujemy za Waszą pamięć i serce okazywane chorym dzieciom, za czas, którym umiecie się dzielić. Dziękujemy za współpracę z Oddziałem Pediatrycznym


Podziękowanie
Podziękowanie
 
Spotkanie opłatkowe Email
22.12.2017.
W dniu 21 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe, w którym udział wzieła Dyrekcja SPZOZ w Lubartowie, przedstawiciele Starostwa Powiatowego, Rady Społecznej w składzie: Fryderyk Puła, Kazimierz Sysiak, Radosław Guz, Grzegorz Gregorowicz, Grzegorz Poznański, Jacek Krzysztof Świętoński, Henryk Zdunek, Janusz Pożak oraz przedstawiciele pracowników szpitala. Po uroczystości członkowie Rady Społecznej SPZOZ w Lubartowie zostali oprowadzeni przez dyrektora Łukasz Semeniuka po Oddziale Pediatrycznym oraz Oddziale Urologicznym. W trakcie wizyty w Oddziale Pediatrycznym członkowie Rady Społecznej przekazali najmłodszym pacjentom prezenty świąteczne.

 

Kontakt i adres

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie
Adres:
ul. Cicha 14
21-100 Lubartów

Ważne telefony:
Centrala - 81 855-20-41
Izba Przyjęć - 81 855-20-41 w. 386
Pediatryczna Izba Przyjęć - 81 854-64-40
Pogotowie Ratunkowe - 81 854-55-49, 999